Bioxi Yara Bakım Antiseptiği Dezenfektan 250 Ml

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

 

Bioxi® Yara ve Çevresi Antiseptik Solüsyonu

Bioxi® kullandıkça; Yara içi ve çevresinde oluşan ve/veya oluşabilecek enfeksiyon salgınlarını önlemek mümkündür. Geniş bir yara bakım tedavi alanına sahiptir. Yara ve çevresi temizliği sırasında herhangi bir ağrı oluşturmaz. Uygulaması basit ve kolaydır. Yara, kesik, sıyrık, yanık gibi doku yaralanmalarında tedavi sürecini hızlandırır. Hastanın hastanede kalma sürecini azaltır. Dolayısı ile tedavi masraflarını minimize eder.

 

Yara ve çevresinde herhangi bir enfeksiyon olmayacağından, dokunun eski haline yakın görünüm kavuşmasına yardımcı olur. Yara, sıyrık ve yanık tedavilerinde en uygun düşük maliyetli biyosidal üründür.

Bioxi®, yara ve çevresi bakımı tedavilerindeYeni Nesil olarak bilinen en iyi biyosidal üründür.

Bioxi®, enfeksiyonlarda; Çok düşük konsantrasyonlarda bile temas ettiği anda bakteri için öldürücüdür. Oluşmuş Biyofilim eredike edici özelliği vardır. Biyofilim altındaki dormant (uykuda olan) bakteriyi öldürebilmektedir.

 

Cilt ve yara dezenfeksiyonunda, yatak yaralarında, jinekolojik muayene, doğum sırası ve sonrasında oluşan yaralarda, biyopsi, punksiyon, enjeksiyon ve kan alma işlemlerinde, yara bakımı ve tedavisinde, mukoza dezenfeksiyonunda, aft tedavisnde, I-II. derece yanıklarda, superenfekte dermatozlarda, göğüs ve kalp damar cerrahisinde mediastinid tedavisinde, ortopedide osteomyetik lokal enfeksiyonun tedavisinde ve fistürlerde, alçı yerini hazırlanmasında ile cerrahi el dezenfeksiyonunda Bioxi® antiseptik çözelti solüsyonu kullanılır. Uygulama bakımında, doğrudan uygulanabilen, güvenli, doğal, doku dostu bir solüsyondur. 

 

Etkinliği maksimum düzeylerdedir.

 

AKLINIZA TAKILAN HER TÜRLÜ SORUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

 

MEMNUNİYETİNİZ BİZİMLE GARANTİ ALTINDADIR.

 

EVEREST MEDİKAL

 

Eğer siz de; yara temizleme solüsyonu , yara yıkama solüsyonu , prontosan  yara solüsyonu ,  antibakteriyel  yara solüsyonu ,  yara yıkama solusyonu ,  bioxi  dezenfektan ,  bioxi  yara bakim , bioxi antiseptik yara bakım solüsyonu gibi sonuçlar arıyorsanız doğru yerdesiniz!

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...