Bioxi Pet Veteriner ve Hayvancılık Dezenfektanı 2 x 1 L

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

BİOXİ PET VETERİNER VE HAYVANCILIK DEZENFEKTANI 1000 ML 2 ADET

BİYOGÜVENLİK


Düzenli Periyotlarda ve azami dikkatle kullanıldığında, hastalık sebebi patojenleri yok eder. Zararlı mikroorganizma kaynaklı hastalık oluşmasını engeller.

 

EKOLOJİK DEZENFEKTAN


Bioxi®; Özel cihazlar yardımı ile ileri düzey teknoloji kullanarak hiçbir kimyasal katılmadan üretilmiş mikrobiyosid bir üründür. Oldukça güçlü ve geniş bir Anti-­?Mikrobiyal etkiye sahiptir. Bioxi® çevre dostu yüksek düzey dezenfektan olup hayvancılık sektöründe ekonomik zarara neden olan birçok zararlı bakteri, fungus ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde minimize eder.

 

Bakteri, mantar, virüs ve sporlar hayvanlarımızın sağlığına zararlıdır. Bu gruplar üretimde büyük ekonomik kayıplar yaratabilirler. Hayvancılık sektöründe dezenfeksiyon uygulaması, biyogüvenlik zincirinin önemli halkasıdır. Bir işletme için uygun olan dezenfektanları seçmek ve seçilen dezenfektanı doğru şekilde uygulamak bu konuda başarının püf noktasıdır. Kalite, verimlilik ve ekonomik kazançlar açısından oldukça önemlidir.

 

Uzun süreli koruma ve kontrol sağlayan aktif biyosidal yapıya sahip Bioxi®, işletmelerdeki bulaşıcı hastalıklara ve buna bağlı kayıplara son verir. Hayvan barınaklarının, kafeslerin dezenfeksiyonunda (yer-yüzey ve hava dezenfeksiyonu) Bioxi® sayesinde uzun süre kontrol altındadır.

 

Temizlik yapıldıktan sonra dezenfeksiyon işlemi uygulanarak kaliteli ve sağlıklı bir üretim, çevre ve çalışanların temiz ve sağlıklı olmasının yanı sıra işletmedeki alet ve edevatların hijyeni sağlanır. Zararlı mikroorganizma bulaşan üründe, tat, koku, yapı ve aroma değişebilmekte ve buna bağlı olarak kalite düşmektedir. Kontamine gıdaların tüketilmesi insan sağlığı açısından sorun olduğu gibi işletmeye de büyük zararlar verebilmektedir. Bu olumsuz etkenlerin ortadan kaldırılmasında Dezenfeksiyon oldukça önemlidir.

 

AB Yönetmelik. : T.C. Sağlık Bakanlığı, Veterinerlik Alanı Dezenfektanı olarak ruhsatlandırılmıştır. Avrupa ve Amerika Lisanslarına Sahiptir.

 

AKLINIZA TAKILAN HER TÜRLÜ SORUDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

 

MEMNUNİYETİNİZ BİZİMLE GARANTİ ALTINDADIR.

 

EVEREST MEDİKAL

 

Eğer siz de; hayvan dezenfektan , hayvan dezenfektanları , hayvan ayak dezenfektanı , hayvan dezenfekte ilaçları , hayvanlar için dezenfektan ,  veteriner dezen fektanlar ,  veteriner dezen fektan gibi sonuçları arıyorsanız doğru yerdesiniz!

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...